CROCO TECHNOLOGIE

Společnost CROCODILINO působí na Evropském trhu přes 30 let a specializuje se na dětskou obuv.

S ohledem na vývoj nohy dítěte, pečlivě sledujeme veškeré kroky ve výrobním procesu. Dohlížíme nejen na výrobní proces, ale i na design obuvi a balení, abychom se ujistili, že obuv bez problémů dorazí ke koncovému spotřebiteli, k zákazníkovi. Obuv CROCODILINO je navržena v Itálii návrháři se kterými už spolupracujeme mnoho let.

.

Baby Flex

Velmi měkké a ohebné. Pro nemluvňata jsme vytvořili speciální řadu „Baby flex“ určenou pro první krůčky dítěte.

Kůže nejvyšší kvality a kožená anatomická stélka jsou nejlepšími prvky této řady. 

Anatomicky tvarované

Maximální komfort. Měkká anatomicky tvarovaná kožená vložka. Anatomicky tvarovaná kožená vložka kopíruje tvar nohy dítěte a chrání před nárazem a deformací.

Naše obuv je velmi pružná a zajišťuje stabilitu chodidel.

Velmi pohodlné

Polstrovaný límec kotníku. S ohledem na pohyb dítěte, vyrábíme speciální podporu na patě a „polštářek“, který se přizpůsobí pohybu dětské nohy. Zadní část boty (držení paty) je pevná a zvyšuje stabilitu při chůzi.  

Schváleno lékařem

Materiály jsou zvoleny tak, aby odpovídaly našim požadavkům a zároveň zaručovaly nejvyšší kvalitu. Všechny naše boty jsou schváleny dětským ortopedickým lékařem. Měkká kožená podšívka poskytuje potřebnou hygienu a bezpečnost.

Prodyšné

Naše botičky jsou podšité kůží a jsou speciálně navrženy pro citlivou pokožku a umožňují snadné odvětrávání. Také zdůrazňují individuální tvar nohy a z toho důvodu jsou boty pohodlné již při prvním obutí.

Dobře padnoucí

Výroba je vedena našimi zkušenými zaměstnanci, kteří jsou zároveň odborníky na výběr vhodné kůže, která zajišťuje přirozený kontakt boty s jemnou dětskou pokožkou. 

Bezpečná chůze

Pružná a protiskluzová podrážka. Všechny boty mají osvědčení o kvalitě a použitých materiálech. Nesou potvrzení o záruce a kvalitě všech použitých materiálů odpovídajících specifikacím ministerstva zdravotnictví EU. 


Rozumím

Stránky používají soubory cookies